img
img
img

TP-Link MC220L

Fibermedieomformer RJ-45 SFP (mini-GBIC)

255 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 4 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010968225
  • Prod. art. nr.
  • MC220L

Spesifikasjoner

Produsent TP-LINK
Type Fibermedieomformer, Ekstern strømadapter
Produktserie TP-LINK
Modell MC220L
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Type venstrekontakt RJ-45
Kontakttype høyre SFP (mini-GBIC)
Maks. overføringsdistanse 10 km
Optisk bølgelengde 850 nm / 1310 nm
Tilpassede standarder IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, FCC
Produktformfaktor Ekstern
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-LH
Venstre konnektortype RJ-45
Høyre konnektortype SFP (mini-GBIC)
Grensesnitt 1 (total) / 1 (ledig) x SFP (mini-GBIC), 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hunn
Egenskaper Flytkontroll, Full dupleksmodus, Auto-uplink (auto MDI/MDI-X)
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 40 °C
Driftsfuktighet 10 - 90%
Bredde 9.5 cm
Dybde 7.3 cm
Høyde 2.7 cm
Hardware specification
Power Device Type External power adapter
Compliant Standards FCC