TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet

kr 295
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (19 på lager)
TP-Link artikkelnr. TL-SM311LM
Dustin artikkelnr. 5010968219

Raske fakta

  • Produsent
    TP-LINK
  • Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Type venstrekontakt
    LC multimodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon TL-SM311LM

Generelt

Produsent
TP-LINK
Produktserie
TP-LINK
Modell
TL-SM311LM
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC multimodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-SX
Maks. overføringsdistanse
550 m
Egenskaper
Full dupleks-funksjon
Tilpassede standarder
FCC, Plug and Play, IEEE 802.3z

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
1 Gbps
Optisk bølgelengde
850 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Statusindikatorer
Status
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C
Driftsfuktighet
10 - 90%
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på