Microconnect Nettverkskabel LC/PC LC/PC OM1 75m

Microconnect Nettverkskabel LC/PC LC/PC OM1 75m

kr 1 428
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Microconnect artikkelnr. FIB440075
Dustin artikkelnr. 5010932305

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/PC
  • Type venstrekontakt
    LC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    75 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/PC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/PC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1

Diverse

Farge
Oransje

Størrelser og vekt

Lengde
75 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på