img

Direktronik Fiberoptic cable

SC LC Duplex Enkeltmodus 9/125

489 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010894446
  • Prod. art. nr.
  • 17-0187

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC
Kontakttype høyre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OM1
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 7 m
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti