C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)

OS1

595 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010889508
  • Prod. art. nr.
  • 85589

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent C2G
Generelt
Tilpassede standarder OS1
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre LC singelmodus
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre SC SingleMode
Teknologi Fiberoptisk
Nettverkkabeltype Koblingskabel
Farge
Farge Gul
Service og støtte
Service & support Begrenset livstidsgaranti