img

Microconnect Nettverkskabel

SC/UPC enkeltmodus SC/UPC SingleMode Simplex Enkeltmodus 9/125

209 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010879675
  • Prod. art. nr.
  • FIB224015

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC/UPC enkeltmodus
Kontakttype høyre SC/UPC SingleMode
Duplex/Simplex Simplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OS2
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 15 m