img

Microconnect Nettverkskabel

SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125

179 kr
  • Frakt fra: 99 kr
Dette produktet er ikke tilgjengelig for bestilling
  • Artikkelnr.
  • 5010861826
  • Prod. art. nr.
  • FIB224010

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Simplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OS2
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 10 m
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti