Black Friday åpningstider for ordreavdelingen: Fredag 8–21, lørdag 10–15, Cyber Monday 8–21

img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC/UPC LC/UPC OS1 15m

680 kr
  • Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010675033
  • Prod. art. nr.
  • LCLC-15S

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Deltaco
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Type venstrekontakt LC/UPC
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre LC/UPC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS1
Størrelser og vekt
Lengde 15 m
Service og støtte
Type Begrenset livstidsgaranti
Bli først i køen til Black Friday