Hei! Du bruker en gammel nettleser. Hvis du vil bruke alle funksjonene på nettstedet vårt, anbefaler vi at du besøker oss i en annen nettleser, for eksempel Google Chrome eller Microsoft Edge.

Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS1 15m
Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS1 15m
Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS1 15m
Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS1 15m

DeltacoFiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS1 15m

kr 719
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCLC-15S
Dustin artikkelnr. 5010675033

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    15 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Størrelser og vekt

Lengde
15 m

Service og støtte

Type
Begrenset livstidsgaranti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter Fiberoptisk kabel

PDF dokument

Andre kunder har også sett på