Black Week 21.–27.11.2022

Til kampanjen

Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS2 15m
Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS2 15m
Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS2 15m
Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS2 15m

Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OS2 15m

kr 719
Frakt fra kr 99

Lengde: 15 m

Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCLC-15S
Dustin artikkelnr. 5010675033

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    15 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2

Størrelser og vekt

Lengde
15 m

Service og støtte

Type
Begrenset livstidsgaranti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter Fiberoptisk kabel

Andre kunder har også sett på