Direktronik Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM4 15m

DirektronikFiberoptisk kabelLC/UPC LC/UPC OM4 15m

kr 720
Frakt fra kr 99
Direktronik Fiberoptisk kabel
720 kr
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Direktronik artikkelnr. 117-1614
Dustin artikkelnr. 5010674461
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      LC/UPC
    • Type venstrekontakt
      LC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      50 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM4
    • Lengde
      15 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

    Topptekst

    Produsent
    Direktronik

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Type venstrekontakt
    LC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    LC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM4
    Antall fibre
    2

    Størrelser og vekt

    Lengde
    15 m
  • Tilbehør som passer til Fiberoptisk kabel