Direktronik Fiberoptisk Kabel SC/UPC SC/UPC OM1 0.5m

DirektronikFiberoptisk KabelSC/UPC SC/UPC OM1 0.5m

kr 326
Frakt fra kr 99
Direktronik Fiberoptisk Kabel
326 kr
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Direktronik artikkelnr. 117-0210
Dustin artikkelnr. 5010674068
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      SC/UPC
    • Type venstrekontakt
      SC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      62,5 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM1
    • Lengde
      0.5 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiberoptisk Kabel

    Topptekst

    Produsent
    Direktronik

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Type venstrekontakt
    SC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    SC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM1
    Antall fibre
    2

    Størrelser og vekt

    Lengde
    0.5 m
  • Tilbehør som passer til Fiberoptisk Kabel