Direktronik Fiberoptisk kabel ST/PC ST/PC OM1 2m

DirektronikFiberoptisk kabelST/PC ST/PC OM1 2m

kr 366
Frakt fra kr 99
Direktronik Fiberoptisk kabel
366 kr
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Direktronik artikkelnr. 117-0202
Dustin artikkelnr. 5010674036
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      ST/PC
    • Left Connector Type
      ST/PC
    • Kjerne/mantel-diameter
      62,5 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM1
    • Lengde
      2 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

    Topptekst

    Produsent
    Direktronik

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    ST/PC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM1
    Antall fibre
    2

    Cable

    Left Connector Type
    ST/PC

    Størrelser og vekt

    Lengde
    2 m
  • Tilbehør som passer til Fiberoptisk kabel