img

Moxa EtherDevice Switch EDS-205a

1 095 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 6 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010627965
  • Prod. art. nr.
  • EDS-205A

Raske fakta

Portantall
5
SFP Standard
Nei
Vifte
Nei

Nøkkelfunksjoner

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 connector), 100BaseFX (multi/single-mode, SC or ST connector)
  • IP30 aluminum housing
  • Rugged hardware design well suited for hazardous locations (Class I Div. 2 /ATEX) and maritime environments (DNV/GL)

Produktinformasjon

Liten switch for industrielle applikasjoner. Bygges enkelt inn i skap med DIN-skinne. Redundant strømmating.

Mål(BxDxH): 30x79x115 mm

Spesifikasjoner

Tilkoblinger
LAN-port (10/100 Mbps) (RJ-45) 5 stk