img

Deltaco Fiberoptisk kabel

ST SC Duplex Multimodus 50/125

319 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 5 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010600556
  • Prod. art. nr.
  • STSC-62

Produktinformasjon

DELTACO fiberkabel, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre ST
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM3
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Turkis
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Service og støtte Begrenset livstidsgaranti