img

Deltaco Fiberoptisk kabel

ST SC Duplex Multimodus 50/125

319 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 5 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010600556
  • Prod. art. nr.
  • STSC-62

Produktinformasjon

DELTACO fiberkabel, ST - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre ST
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM3
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Turkis
Service og støtte
Service og støtte Begrenset livstidsgaranti
Størrelser og vekt
Lengde 2 m