Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM3 2m
Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM3 2m
Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM3 2m
Deltaco Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC OM3 2m

DeltacoFiberoptisk kabelLC/UPC LC/UPC OM3 2m

kr 399
Frakt fra kr 99
Deltaco artikkelnr. LCLC-62
Dustin artikkelnr. 5010600093

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    2 m
DELTACO fiberkabel, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
2 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter Fiberoptisk kabel

PDF dokument

Andre kunder har også sett på