Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC FC/UPC OM3 1m

MicroconnectFiberoptisk kabelLC/UPC FC/UPC OM3 1m

kr 503
Frakt fra kr 99
Microconnect Fiberoptisk kabel
503 kr
Kan sendes innen 48 timer
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB742001
Dustin artikkelnr. 5010585431
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      LC/UPC
    • Type venstrekontakt
      FC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      50 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM3
    • Lengde
      1 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

    Topptekst

    Produsent
    MicroConnect

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Type venstrekontakt
    FC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    LC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM3
    Antall fibre
    2

    Størrelser og vekt

    Lengde
    1 m

    Service og støtte

    Type
    25 års garanti
  • Tilbehør som passer til Fiberoptisk kabel