img

Microconnect Fiberoptisk kabel

FC LC Duplex Multimodus 50/125

349 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010585431
  • Prod. art. nr.
  • FIB742001

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre FC
Kontakttype høyre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM3
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Akvamarin
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 1 m