Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC FC/UPC OM3 1m

Microconnect Fiberoptisk kabel LC/UPC FC/UPC OM3 1m

kr 503
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB742001
Dustin artikkelnr. 5010585431

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    FC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    1 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Type venstrekontakt
FC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
1 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.