Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC FC/UPC OS2 15m

MicroconnectFiberoptisk kabelSC/UPC FC/UPC OS2 15m

kr 765
Frakt fra kr 99
Microconnect Fiberoptisk kabel
765 kr
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB721015
Dustin artikkelnr. 5010585423
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      SC/UPC
    • Type venstrekontakt
      FC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      9 / 125 micron
    • Tilpassede standarder
      OS2
    • Lengde
      15 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

    Topptekst

    Produsent
    MicroConnect

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Enkeltmodus
    Type venstrekontakt
    FC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    SC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
    Tilpassede standarder
    OS2
    Antall fibre
    2

    Størrelser og vekt

    Lengde
    15 m

    Service og støtte

    Type
    25 års garanti
  • Tilbehør som passer til Fiberoptisk kabel