Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC FC/UPC OS2 10m

Microconnect Fiberoptisk kabel SC/UPC FC/UPC OS2 10m

kr 649
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB721010
Dustin artikkelnr. 5010585422

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    FC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    10 m

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
FC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
10 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.