img

Microconnect Fiberoptisk kabel

FC SC Duplex Multimodus 62,5/125

249 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010585413
  • Prod. art. nr.
  • FIB720002

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre FC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM2
Cladding 62,5/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 2 m