Microconnect Fiberoptisk kabel LC/PC LC/PC OM1 23m

Microconnect Fiberoptisk kabel LC/PC LC/PC OM1 23m

kr 775
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (1 på lager)
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB440023
Dustin artikkelnr. 5010504458

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/PC
  • Type venstrekontakt
    LC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    23 m

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/PC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/PC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1
Antall fibre
2

Størrelser og vekt

Lengde
23 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på