img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC MT-RJ Duplex Multimodus 62,5/125

499 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010504449
  • Prod. art. nr.
  • FIB430020

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre MT-RJ
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstype venstre side PC
Slipningstype høyre side PC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 20 m