Microconnect Fiberoptisk kabel LC/PC SC/PC OS1 33m

Microconnect Fiberoptisk kabel LC/PC SC/PC OS1 33m

kr 1 289
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Microconnect artikkelnr. FIB421033
Dustin artikkelnr. 5010504434

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/PC
  • Type venstrekontakt
    LC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    33 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/PC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/PC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Størrelser og vekt

Lengde
33 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på