Microconnect Fiberoptisk kabel ST/UPC LC/UPC OM3 1m

Microconnect Fiberoptisk kabel ST/UPC LC/UPC OM3 1m

kr 460
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB412001
Dustin artikkelnr. 5010504433

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    ST/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM3
  • Lengde
    1 m

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
ST/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
50 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM3
Antall fibre
2

Diverse

Farge
Blå

Størrelser og vekt

Lengde
1 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.