Akkurat nå sirkulerer en bløff-mail som synes å komme fra Dustin. I e-posten står det at du kan delta i en undersøkelse og få en gave som en takk. Da e-posten ikke kommer fra Dustin, oppfordrer vi deg til ikke å åpne den.

img
img

Intel Ethernet SFP+ LR Optics

Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet

5 295 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 0 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010384078
  • Prod. art. nr.
  • E10GSFPLR

Spesifikasjoner

Produsent Intel
Produktserie Intel
Modell Ethernet SFP+ LR Optics
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP+ transceivermodul
Type venstrekontakt LC-enkeltmodus
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP+
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 10GBase-LR
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Tilpassede standarder RoHS 6/6
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10 Gbps
Optisk bølgelengde 1310 nm
Grensesnitt 1 x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. Driftstemperatur 70 °C