img
img

Intel Ethernet SFP+ LR Optics

4 995 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 0 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010384078
  • Prod. art. nr.
  • E10GSFPLR

Produktinformasjon

The Intel Ethernet SFP+ LR (Long Range - Max link distance is 10km) Optic is a SFP+ module designed for the Intel Ethernet Converged Network Adapters (X520 family: product codes: E10G43BTDA, E10G41BFSR, E10G42BFSR, E10G41BFLR). This lead free optic module supports rates selectable 1.25 Gb/s to 10.3 Gb/s bit rates. Intel Ethernet - It just works!

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Intel
Antall pakker 1
Modell Ethernet SFP+ LR Optics
Produktserie Intel
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP+ transceivermodul
General
Device Type SFP+ transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single mode x 2
Driftstemperatur
Laveste temperatur ved drift 0 °C
Høyeste temperatur ved drift 70 °C
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 10GBase-LR