Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10 Gigabit Ethernet; Gigabit Ethernet
Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10 Gigabit Ethernet; Gigabit Ethernet
Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10 Gigabit Ethernet; Gigabit Ethernet
Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10 Gigabit Ethernet; Gigabit Ethernet

Intel Ethernet SFP+ LR Optics 10 Gigabit Ethernet; Gigabit Ethernet

kr 3 495
Frakt fra kr 0
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Intel artikkelnr. E10GSFPLR
Dustin artikkelnr. 5010384078

Raske fakta

  • Produsent
    Intel
  • Nettverkskabeltype
    SFP+ transceivermodul
  • Datakjedeprotokoll
    10 Gigabit Ethernet; Gigabit Ethernet
  • Kompatible spor
    1 x SFP+
  • Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus

Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

Spesifikasjon Ethernet SFP+ LR Optics

Generelt

Produsent
Intel
Produktserie
Intel
Modell
Ethernet SFP+ LR Optics
Pakket mengde
1
Nettverkskabeltype
SFP+ transceivermodul

Kabel

Type venstrekontakt
LC-enkeltmodus

SFP-modul

Produktformfaktor
Plugginnmodul
Kompatible spor
1 x SFP+
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 1000Base-LX; Ethernet 10GBase-LR
Maks. overføringsdistanse
10,000 m
Tilpassede standarder
RoHS 6/6

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
10 Gigabit Ethernet; Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet
10 Gbps
Optisk bølgelengde
1310 nm

Maskinvarespesifikasjon

Grensesnitt
1 x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC-enkeltmodus x 2
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
70 °C
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på