img
img

Intel Ethernet SFP+ LR Optics

4 995 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 4 på lager
  • Frakt fra: 0 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010384078
  • Prod. art. nr.
  • E10GSFPLR

Produktinformasjon

The Intel Ethernet SFP+ LR (Long Range - Max link distance is 10km) Optic is a SFP+ module designed for the Intel Ethernet Converged Network Adapters (X520 family: product codes: E10G43BTDA, E10G41BFSR, E10G42BFSR, E10G41BFLR). This lead free optic module supports rates selectable 1.25 Gb/s to 10.3 Gb/s bit rates. Intel Ethernet - It just works!

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent Intel
Antall pakker 1
Modell Ethernet SFP+ LR Optics
Produktserie Intel
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 10000 Mbps
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single mode x 2
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP+ transceivermodul
Enhetstype SFP+ transceiver module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 10GBase-LR
General
Form Factor Plug-in module