Microconnect Nettverkskabel

345 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310460
  • Prod. art. nr.
  • FIB422015

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent EET Nordic
Antall pakker 1
Merke MicroConnect
Produktserie MicroConnect
Generelt
Tilpassede standarder OM3
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre LC/PC-multimodus
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre SC/PC MultiMode
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Nettverkkabeltype Nettverkkabel
Størrelser og vekt
Lengde 15 m
Lengde i meter 15 m
Service og støtte
Service og Støtte 25 års garanti
Service & Støtte 25 år