Microconnect Nettverkskabel

225 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310415
  • Prod. art. nr.
  • FIB442010

Produktinformasjon

EET Nordic is one of the largest distributors of IT peripheral products such as Memory, Storage, Back-up, Networking, multimedia products, options and spare parts.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent EET Nordic
Antall pakker 1
Merke MicroConnect
Produktserie MicroConnect
Farge
Farge Orange, Oransje
Generelt
Tilpassede standarder OM3
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre LC/PC-multimodus
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre LC/PC-MultiMode
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Nettverkkabeltype Nettverkkabel
Color
Color Orange
Størrelser og vekt
Lengde 10 m
Lengde i meter 10 m
Service og støtte
Service og Støtte 25 års garanti
Service & Støtte 25 år