Bestill senest 19/12 for å motta leveransen din før jul. Gjelder varer på lager.

img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC MT-RJ Duplex Multimodus 50/125

389 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310280
  • Prod. art. nr.
  • FIB432005

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre LC
Kontakttype høyre MT-RJ
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM3
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Akvamarin
Størrelser og vekt
Lengde 5 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti