img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC SC Duplex Enkeltmodus 9/125

339 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310173
  • Prod. art. nr.
  • FIB821003

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC
Kontakttype høyre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OS2
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side APC
Slipningstype høyre side APC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 3 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti