img

Microconnect Fiberoptisk kabel

MT-RJ MT-RJ Duplex Multimodus 62,5/125

249 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310136
  • Prod. art. nr.
  • FIB330002

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre MT-RJ
Kontakttype høyre MT-RJ
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstype venstre side PC
Slipningstype høyre side PC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Oransje
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 2 m