Akkurat nå sirkulerer en bløff-mail som synes å komme fra Dustin. I e-posten står det at du kan delta i en undersøkelse og få en gave som en takk. Da e-posten ikke kommer fra Dustin, oppfordrer vi deg til ikke å åpne den.

img

Microconnect Fiberoptisk kabel

MT-RJ MT-RJ Duplex Multimodus 62,5/125

269 kr
  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 2 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310136
  • Prod. art. nr.
  • FIB330002

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OM1
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 62,5/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre MT-RJ
Slipningstype venstre side PC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre MT-RJ
Slipningstype høyre side PC
Fiberoptikktype Multimodus
Farge
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti