img

Microconnect Fiberoptisk kabel

MT-RJ/PC-multimodus LC/PC-multimodus OM1 2m

289 kr
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310127
  • Prod. art. nr.
  • FIB430002

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt LC/PC-multimodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre MT-RJ/PC-multimodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 1
Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM1
Diverse
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Type 25 års garanti