img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC ST Duplex Enkeltmodus 9/125

319 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310117
  • Prod. art. nr.
  • FIB411001

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OS2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre LC
Slipningstype venstre side PC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre ST
Slipningstype høyre side PC
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti