Microconnect Fiberoptisk Kabel ST/UPC LC/UPC OM1 3m

Microconnect Fiberoptisk Kabel ST/UPC LC/UPC OM1 3m

kr 419
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB410003
Dustin artikkelnr. 5010310116

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    ST/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    3 m

Spesifikasjon Fiberoptisk Kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
ST/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1

Størrelser og vekt

Lengde
3 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.