img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Enkeltmodus 9/125

299 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 7 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310110
  • Prod. art. nr.
  • FIB421001

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OS1
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre LC
Slipningstype venstre side PC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre SC
Slipningstype høyre side PC
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 1 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti