img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC/PC-enkeltmodus SC/PC-enkeltmodus OS1 3m

494 kr
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310090
  • Prod. art. nr.
  • FIB221003

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt SC/PC-enkeltmodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre SC/PC-enkeltmodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS1
Antall fibre 2
Diverse
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 3 m
Service og støtte
Type 25 års garanti