Bestille senest 13.12, for levering før jul. Kan variere alt etter postnummer. Gjelder bare lagervarer.

img

Microconnect Fiberoptisk kabel

ST SC Duplex Multimodus 62,5/125

389 kr
  • Lagerstatus: Kan sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310077
  • Prod. art. nr.
  • FIB120010

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OM1
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 62,5/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre ST
Slipningstype venstre side PC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre SC
Slipningstype høyre side PC
Fiberoptikktype Multimodus
Farge
Farge Oransje
Størrelser og vekt
Lengde 10 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti