img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC LC Duplex Enkeltmodus 9/125

409 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310066
  • Prod. art. nr.
  • FIB841003

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre SC
Kontakttype høyre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Versjon OS2
Cladding 9/125
Slipningstype venstre side APC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 3 m
Service og støtte
Service og Støtte 25 års garanti