img

Microconnect Fiberoptisk kabel

ST/PC ST/PC OS1 2m

458 kr
  • 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310030
  • Prod. art. nr.
  • FIB111002

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 2
Kontakttype høyre ST/PC
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 9 / 125 micron
Tilpassede standarder OS1
Cable
Left Connector Type ST/PC
Diverse
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Type 25 års garanti