Microconnect Fiberoptisk kabel SC/PC ST/UPC OS1 5m

Microconnect Fiberoptisk kabel SC/PC ST/UPC OS1 5m

kr 536
Frakt fra kr 99
Kan sendes innen 48 timer
Begrenset antall:
Microconnect artikkelnr. FIB121005
Dustin artikkelnr. 5010310027

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/PC
  • Type venstrekontakt
    ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS1
  • Lengde
    5 m

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
ST/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/PC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS1

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
5 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på