img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC/PC-multimodus MT-RJ/PC-multimodus OM1 2m

289 kr
  • 1 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010310013
  • Prod. art. nr.
  • FIB320002

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptisk
Fiberoptikktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt MT-RJ/PC-multimodus
Venstrekontaktkjønn Hann
Antall venstrekontakter 1
Kontakttype høyre SC/PC-multimodus
Kjønn høyre kontakt Hann
Antall kontakter høyre 2
Kjerne/mantel-diameter 62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder OM1
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Type 25 års garanti