Microconnect Fiberoptisk kabel ST/UPC SC/UPC OM1 7m

Microconnect Fiberoptisk kabel ST/UPC SC/UPC OM1 7m

kr 576
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
Microconnect artikkelnr. FIB120007
Dustin artikkelnr. 5010310012

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    7 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
ST/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1

Størrelser og vekt

Lengde
7 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på