Microconnect Fiberoptisk Kabel ST/UPC SC/UPC OM1 2m

Microconnect Fiberoptisk Kabel ST/UPC SC/UPC OM1 2m

kr 366
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (3 på lager)
Microconnect artikkelnr. FIB120002
Dustin artikkelnr. 5010309991

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    ST/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder
    OM1
  • Lengde
    2 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk Kabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
ST/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
62,5 / 125 mikroner
Tilpassede standarder
OM1

Størrelser og vekt

Lengde
2 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på