img

Microconnect Fiberoptisk kabel

ST ST Duplex Multimodus 50/125

289 kr
  • Lagerstatus: Sendes innen 48 timer
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010309989
  • Prod. art. nr.
  • FIB112001

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre ST
Kontakttype høyre ST
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM3
Cladding 50/125
Slipningstype venstre side UPC
Slipningstype høyre side UPC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Akvamarin
Service og støtte
Service og støtte 25 års garanti
Størrelser og vekt
Lengde 1 m