Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Microconnect Nettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m

MicroconnectNettverkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m

kr 389
Frakt fra kr 99
Kan sendes omgående (4 på lager)
Microconnect artikkelnr. FIB224002
Dustin artikkelnr. 5010309767

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/UPC
  • Type venstrekontakt
    SC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    2 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Nettverkskabel

Topptekst

Produsent
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Type venstrekontakt
SC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
1
Kontakttype høyre
SC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
1
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2

Diverse

Farge
Gul

Størrelser og vekt

Lengde
2 m

Service og støtte

Type
25 års garanti
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på