img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC SC Simplex Enkeltmodus 9/125

119 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 4 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010309767
  • Prod. art. nr.
  • FIB224002

Spesifikasjoner

Generelt
Versjon OM1
Duplex/Simplex Simplex
Cladding 9/125
Type for venstrekontakt Hann
Kontakttype venstre SC
Slipningstype venstre side UPC
Type for høyrekontakt Hann
Kontakttype høyre SC
Slipningstype høyre side UPC
Fiberoptikktype Enkeltmodus
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 2 m
Service og støtte
Service & support 25 års garanti