Bestill senest 19/12 for å motta leveransen din før jul. Gjelder varer på lager.

img
img
img

HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Opp til 550 m med multimode

1 095 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående +10 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010115973
  • Prod. art. nr.
  • J4858C

Produktinformasjon

En full duplexSFP-modul for gigabit fiber som bruker multimode.
Til switcher med en SFP-plass.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent HP
Antall pakker 1
Produktserie HPE
Ekspansjon / Tilkoplinger
Tilkoblinger 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Generelt
Formfaktor Plugginnmodul
Nettverkstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Dataforbindelseprotokoll Gigabit Ethernet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Nettverksfunksjoner Full duplex capability
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Størrelser og vekt
Yttermål Bredde 1.37 cm
Yttermål dybde 5.69 cm
Yttermål Høyde 1.22 cm
Vekt 0.02 kg
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module