img

Deltaco Fiberoptisk kabel

ST LC Duplex Multimodus 62,5/125

359 kr
  • Lagerstatus: Sendes omgående 7 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010092943
  • Prod. art. nr.
  • LCST-5M

Spesifikasjoner

Generelt
Kontakttype venstre ST
Kontakttype høyre LC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptikktype Multimodus
Versjon OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstype venstre side PC
Slipningstype høyre side PC
Type for venstrekontakt Hann
Type for høyrekontakt Hann
Farge
Farge Gul
Størrelser og vekt
Lengde 5 m
Service og støtte
Service og Støtte Begrenset livstidsgaranti