Deltaco Fiberoptisk kabel ST/UPC LC/UPC OM1 5m

DeltacoFiberoptisk kabelST/UPC LC/UPC OM1 5m

kr 524
Frakt fra kr 99
Deltaco Fiberoptisk kabel
524 kr
Bestillingsvare
Begrenset antall:
Deltaco artikkelnr. LCST-5M
Dustin artikkelnr. 5010092943
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      ST/UPC
    • Type venstrekontakt
      LC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      62,5 / 125 mikroner
    • Tilpassede standarder
      OM1
    • Lengde
      5 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

    Topptekst

    Produsent
    Deltaco

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Type venstrekontakt
    LC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    ST/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    62,5 / 125 mikroner
    Tilpassede standarder
    OM1

    Størrelser og vekt

    Lengde
    5 m

    Nedlastbare dokumenter

    PDF dokument

  • Tilbehør som passer til Fiberoptisk kabel