Akkurat nå sirkulerer en bløff-mail som synes å komme fra Dustin. I e-posten står det at du kan delta i en undersøkelse og få en gave som en takk. Da e-posten ikke kommer fra Dustin, oppfordrer vi deg til ikke å åpne den.

img

HPE SFP (mini-GBIC) transceivermodul

Gigabit Ethernet

Single-/Multi-mode

1 195 kr
  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 4 på lager
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010082216
  • Prod. art. nr.
  • J4859C

Produktinformasjon

HP tilbyr Gigabit-LX-LC Mini-GBIC (J4859B) med en 1000Base-LX-port. Dette produktet er designet for langdistanse single-mode fiber (opptil 10 km). Den klarer multimode på begrenset avstand (opptil 550 m).

Spesifikasjoner

Produsent Hewlett Packard Enterprise
Produktserie HPE
Pakket mengde 1
Nettverkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Type venstrekontakt LC
Produktformfaktor Plugginnmodul
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX
Maks. overføringsdistanse 10000 m
Egenskaper Full dupleks-funksjon
Tilpassede standarder IEEE 802.3z
Opphavsproduktdata FE: NULL - NULL, FE: NULL - switch, FH: NULL - expansion module, FH: NULL - NULL
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC x 2
Bredde 1.4 cm
Dybde 5.7 cm
Høyde 1.2 cm
Vekt 20 g