Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m
Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m
Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m
Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m

DeltacoFiberoptisk KabelLC/UPC LC/UPC OS2 1m

kr 449
Frakt fra kr 99

Lengde: 1 m

Kan sendes innen 48 timer
Deltaco artikkelnr. LCLC-1S
Dustin artikkelnr. 5010076848

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    LC/UPC
  • Type venstrekontakt
    LC/UPC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    1 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk Kabel

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Type venstrekontakt
LC/UPC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
LC/UPC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2

Størrelser og vekt

Lengde
1 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter Fiberoptisk Kabel

Andre kunder har også sett på