Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m

DeltacoFiberoptisk KabelLC/UPC LC/UPC OS2 1m

kr 419
Frakt fra kr 99
Deltaco Fiberoptisk Kabel
419 kr
Kan sendes omgående (6 på lager)
Begrenset antall:
Deltaco artikkelnr. LCLC-1S
Dustin artikkelnr. 5010076848
  • Raske fakta

    • Kontakttype høyre
      LC/UPC
    • Type venstrekontakt
      LC/UPC
    • Kjerne/mantel-diameter
      9 / 125 micron
    • Tilpassede standarder
      OS2
    • Lengde
      1 m

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon Fiberoptisk Kabel

    Topptekst

    Produsent
    Deltaco

    Kabel

    Teknologi
    Fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Enkeltmodus
    Type venstrekontakt
    LC/UPC
    Venstrekontaktkjønn
    Hann
    Antall venstrekontakter
    2
    Kontakttype høyre
    LC/UPC
    Kjønn høyre kontakt
    Hann
    Antall kontakter høyre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
    Tilpassede standarder
    OS2

    Størrelser og vekt

    Lengde
    1 m
  • Tilbehør som passer til Fiberoptisk Kabel