Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC LC/PC OS2 5m

DeltacoFiberoptisk kabelSC/PC LC/PC OS2 5m

kr 569
Frakt fra kr 99

Lengde: 5 m

Kan sendes omgående (7 på lager)
Deltaco artikkelnr. LCSC-5S
Dustin artikkelnr. 5010076847

Raske fakta

  • Kontakttype høyre
    SC/PC
  • Type venstrekontakt
    LC/PC
  • Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder
    OS2
  • Lengde
    5 m
Det finnes ingen beskrivelse for dette produktet.

Spesifikasjon Fiberoptisk kabel

Topptekst

Produsent

Kabel

Teknologi
Fiberoptisk
Fiberoptikktype
Enkeltmodus
Type venstrekontakt
LC/PC
Venstrekontaktkjønn
Hann
Antall venstrekontakter
2
Kontakttype høyre
SC/PC
Kjønn høyre kontakt
Hann
Antall kontakter høyre
2
Kjerne/mantel-diameter
9 / 125 micron
Tilpassede standarder
OS2

Størrelser og vekt

Lengde
5 m
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Dokumenter Fiberoptisk kabel

Andre kunder har også sett på