img
img
img
img
img

Netgear ProSafe AGM732F

2 295 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare
  • Frakt fra: 99 kr
  • Artikkelnr.
  • 5010068750
  • Prod. art. nr.
  • AGM732F

Produktinformasjon

The ProSAFE GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.

Spesifikasjoner

Topptekst
Produsent NETGEAR
Antall pakker 1
Modell AGM732F
Produktserie NETGEAR ProSafe
Nettverk og kommunikasjon
Tilkoblingsteknologi Kablet
Datakjedeprotokoll Gigabit Ethernet
Dataoverføringshastighet 1000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single mode
Generelt
Nettverkstilknytning / Produktformfaktor Plugginnmodul
Nettverk / Type SFP (mini-GBIC) transceivermodul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Nettverk
Nettverkstilknytning / Kabelføringstype Ethernet 1000Base-LX