Netgear ProSafe AGM732F Gigabit Ethernet
Netgear ProSafe AGM732F Gigabit Ethernet
Netgear ProSafe AGM732F Gigabit Ethernet
Netgear ProSafe AGM732F Gigabit Ethernet
Netgear ProSafe AGM732F Gigabit Ethernet
Netgear ProSafe AGM732F Gigabit Ethernet
Netgear ProSafe AGM732F Gigabit Ethernet

NetgearProSafe AGM732FGigabit Ethernet

kr 2 795
Frakt fra kr 99
Lei fra kr 88/mnd. i 36 måneder
Netgear ProSafe AGM732F
2 795 kr
Kan sendes omgående (2 på lager)
Begrenset antall:
Netgear artikkelnr. AGM732F
Dustin artikkelnr. 5010068750
  • Raske fakta

    • Produsent
      NETGEAR
    • Nettverkskabeltype
      SFP (mini-GBIC) transceivermodul
    • Datakjedeprotokoll
      Gigabit Ethernet
    • Kompatible spor
      1 x SFP (mini-GBIC)
    • Type venstrekontakt
      LC-enkeltmodus

    Hvor er spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene?

    Vi har ommøblert litt. Spesifikasjonen, tilbehøret og anmeldelsene finner du nå under våre faner lengre opp på siden.

  • Spesifikasjon ProSafe AGM732F

    Generelt

    Produsent
    NETGEAR
    Produktserie
    NETGEAR ProSafe
    Modell
    AGM732F
    Pakket mengde
    1
    Nettverkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceivermodul

    Kabel

    Type venstrekontakt
    LC-enkeltmodus

    SFP-modul

    Produktformfaktor
    Plugginnmodul
    Kompatible spor
    1 x SFP (mini-GBIC)
    Overføringsteknologi
    Kablet
    Kabelføringstype
    Ethernet 1000Base-LX
    Maks. overføringsdistanse
    10000 m

    Nettverkstilknytning

    Datakjedeprotokoll
    Gigabit Ethernet
    Dataoverføringshastighet
    1 Gbps

    Maskinvarespesifikasjon

    Grensesnitt
    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
  • Tilbehør som passer til ProSafe AGM732F