D-Link DMC-515SC Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
D-Link DMC-515SC Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
D-Link DMC-515SC Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
D-Link DMC-515SC Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus
D-Link DMC-515SC Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus

D-Link DMC-515SC Fibermedieomformer RJ-45 SC-enkeltmodus

kr 1 509
Frakt fra kr 99
Bestillingsvare
D-Link artikkelnr. DMC-515SC/E
Dustin artikkelnr. 5010042252

Raske fakta

  • Type
    Fibermedieomformer
  • Datakjedeprotokoll
    Ethernet, Fast Ethernet
  • Dataoverføringshastighet
    100, 100,000 Mbps
  • Type venstrekontakt
    RJ-45
  • Kontakttype høyre
    SC-enkeltmodus
  • Maks. overføringsdistanse
    15 km

Vi tipser om

Mediekonverterer for opptil 15km fiberavstand
Mediakonverterer, 10Base-T/100Base-TX til 100Base-FX single-mode


DMC-515SC konverterer 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaler til 100Base-FX Fast Ethernet single-mode fibersignaler. Maksimalt fiberavstand er 15 km. Enheten har en RJ-45 TP-port og en SC-fiberport.

Spesifikasjon DMC-515SC

Generelt

Produsent
D-Link
Produktserie
D-Link DMC
Modell
515SC
Pakket mengde
1
Type
Fibermedieomformer
Nettverkskabeltype
Fibermedieomformer

Nettverkstilknytning

Datakjedeprotokoll
Ethernet, Fast Ethernet
Dataoverføringshastighet
100, 100,000 Mbps
Maks. overføringsdistanse
15 km
Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC-enkeltmodus

Kabel

Type venstrekontakt
RJ-45
Kontakttype høyre
SC-enkeltmodus

Maskinvarespesifikasjon

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Venstre konnektortype
RJ-45
Høyre konnektortype
SC-enkeltmodus
Grensesnitt
1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode hunn x 2, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn
Statusindikatorer
Kollisjonsstatus, Lenke/aktivitet, Port status, Portdupleksmodus, Portoverføringshastighet
Egenskaper
Auto-negotiation, Automatisk gjenkjenning per enhet, Full dupleks-funksjon, Lagring og fremsending
Type
Ekstern strømadapter
Tilpassede standarder
C-Tick, FCC-klasse B-sertifisert, VCCI Class B ITE
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. Driftstemperatur
40 °C
Driftsfuktighet
10 - 90%

SFP-modul

Produktformfaktor
Ekstern
Overføringsteknologi
Kablet
Kabelføringstype
Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Maks. overføringsdistanse
0.015 m
Egenskaper
Auto-negotiation, Automatisk gjenkjenning per enhet, Full dupleks-funksjon, Lagring og fremsending
Tilpassede standarder
C-Tick, FCC-klasse B-sertifisert, VCCI Class B ITE

Network

Link Protocol
Ethernet, Fast Ethernet

Størrelser og vekt

Bredde
8.8 cm
Dybde
12 cm
Høyde
2.5 cm
Det finnes ingen tilbehør til dette produktet.

Andre kunder har også sett på